GRUPA A
Ursus
Żoliborz 1
Praga Północ 2
GRUPA B
Praga Południe
Wola 1
Wilanów 2
GRUPA C
Ochota
Targówek 2
Mokotów 1
GRUPA D
Ursynów 2
Bemowo 1
Bielany
GRUPA E
Śródmieście
Białołęka
Rembertów
GRUPA F
Wawer
Włochy
Wesoła
15.05 (poniedziałek) grupa AB
Godz. 10.00 Ursus - Żoliborz 3:13
Godz. 10.00 Praga Południe - Wola 1:4
Godz. 10.45 Ursus - Praga Północ 3:4
Godz. 10.45 Praga Południe - Wilanów 0:1
Godz. 11.30 Żoliborz - Praga Północ 12:3
Godz. 11.30 Wola - Wilanów 3:3
16.05 wtorek Grupa CD
Godz. 10.00 Ochota - Targówek 0:2
Godz. 10.00 Ursynów - Bemowo 0:2
Godz. 10.45 Ochota - Mokotów 0:5
Godz. 10.45 Ursynów - Bielany 16:0
Godz. 11.30 Targówek - Mokotów 3:6
Godz. 11.30 Bemowo - Bielany 15:0
17.05 środa Grupa EF
Godz. 10.00 Śródmieście - Białołęka 2:3
Godz. 10.00 Wawer - Włochy 2:3
Godz. 10.45 Śródmieście - Rembertów 12:0
Godz. 10.45 Wawer - Wesoła 0:5
Godz. 11.30 Białołęka - Rembertów 9:2
Godz. 11.30 Wesoła - Włochy 11:2
GRUPA G
A1 - Żoliborz
D2 - Ursynów
E1 - Białołęka
GRUPA H
B1 - Wola
C2 - Targówek
F2 - Włochy
GRUPA I
A2 - Praga Północ
C1 - Mokotów
F1 - Wesoła
GRUPA J
B2 - Wilanów
D1 - Bemowo
E2 - Śródmieście
18.05 czwartek Grupa GH
Godz. 10.00 A Żoliborz - Ursynów 4:2
Godz. 10.00 B Wola - Targówek 2:1
Godz. 10.45 A Żoliborz - Białołęka 10:0
Godz. 10.45 B Wola - Włochy 6:0
Godz. 11.30 A Ursynów - Białołęka 13:0
Godz. 11.30 B Targówek - Włochy 5:0
19.05 piątek GRUPA IJ
Godz. 10.00 A Praga płn - Mokotów 0:10
Godz. 10.00 B Wilanów - Bemowo 1:4
Godz. 10.45 A Praga Płn - Wesoła 2:4
Godz. 10.45 B Wilanów - Śródmieście 0:9
Godz. 11.30 A Mokotów - Wesoła 5:3
Godz. 11.30 B Bemowo - Śródmieście 1:3
GRUPA K
G1 - Żoliborz
I 1 - Mokotów
H 2 - Targówek
J 2 - Bemowo
GRUPA L
H1 - Wola
J 1 - Śródmieście
G2 - Ursynów
I 2 - Wesoła
23.05 Wtorek
Żoliborz - Bemowo 4:1
Wola - Wesoła 1:6
Mokotów - Targówek 2:3
Śródmieście - Ursynów 1:1
Żoliborz - Targówek 5:1
Wola - Ursynów 1:8
Mokotów - Bemowo 1:1
Śródmieście - Wesoła 6:1
24.05 Środa
Żoliborz - Mokotów 3:0
Wola - Śródmieście 0:8
Targówek - Bemowo 1:4
Ursynów - Wesoła 9:0
Finały
25.05 Czwartek
Żoliborz - Śródmieście
Ursynów - Bemowo
Mecz o 5 miejsce
Wesoła - Targówek