Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Polna Cup

 

W dniach 19 - 22 grudnia w hali sportowej przy ulicy Polnej 7a w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki siatkowej Polna Cup w kategorii młodzików i kadetów.VII edycja Polna Cup to wspólne przedsięwzięcie MKS MDK, MOS Varsovii i OSiR Polna

GALERIA

W dniach 19 - 22 grudnia w hali sportowej przy ulicy Polnej 7a w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki siatkowej Polna Cup w kategorii młodzików i kadetów.

VII edycja Polna Cup to wspólne przedsięwzięcie MKS MDK, MOS Varsovii i OSiR Polna. W turnieju wystartowała ścisła czołówka młodzieżowych drużyn piłki siatkowej: MKS MDK Warszawa-gospodarzy i jednocześnie triumfator turnieju, Metro Warszawa, BAS Białystok, Lechia Tomaszów, Chemik Bydgoszcz, Absolwent Olsztyn, Plas Kielce czy Tempo Olsztyn.

Na zdjecie fragment meczu finałowego kadetów MKS MDK-BAS Białystok 2:1.

Polna Cup to uważany jest za nieoficjalne Mistrzostwa Polski, ze względu na obsadę turnieju a także przez liczną szerzę młodzieżowych reprezentantów kraju na parkiecie.

Trofea na ręce zawodników turnieju wręczyli:

Janusz Samel- Dyrektor Biura Sportu m.st. Warszawy

Wojciech Turkowski- Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st Warszawy

Marzena Cendrowska-Naczelnik Wydziału Sprawy Społecznych i Zdrowia

Michał Gazdowski- Prezes MKS MDK Warszawa

Marek Krzywicki- Dyrektor MOS Varsovia

Grzegorz Surówka- Dyrektor OSiR Polna

Wielkie słowa podziękowania należą się wspomnianemu p.Grzegorzowi Surówce za nieocenioną pomoc w organizacji i przebiegu VII edycji "Polna Cup"

Relacja w TVP Warszawa

Terminarz rozgrywek kat. młodzików

19.12.2014 (piątek)
9:30 KS METRO - MKS MDK 99
10:30 MKS MDK 99 - ABSOLWENT OLSZTYN
11:30 CHEMIK BYDGOSZCZ - KS METRO
12:30 MKS MDK - ABSOLWENT OLSZTYN
13:30 CZARNI RADOM - MKS MDK '99
14:30 CHEMIK BYDGOSZCZ - CZARNI RADOM
15:30 ABSOLWENT OLSZTYN - KS METRO
16:30 MKS MDK - CZARNI RADOM
17:30 CHEMIK BYDGOSZCZ - MKS MDK
18:30 ABSOLWENT OLSZTYN - CHEMIK BYDGOSZCZ

20.12.2014 (sobota)

1000 CZARNI RADOM - KS METRO
1100 ABSOLWENT OLSZTYN - CZARNI RASOM
1200 CHEMIA BYDGOSZCZ - MKS MDK '99
13:00 MKS MDK - KS METRO

Terminarz rozgrywek kat. kadetów

21.12.2014 (Niedziela)
9:30 MDK II - Lechia Tomaszów            
10:00 Metro - Chemik Olsztyn       
11:00 Plas Kielce - Tempo Olsztyn   
12:00 BAS Białystok - Chemik Olsztyn   
13:00 MDK I - Plas Kielce            
14:00 MDK II - BAS Białystok       
15:00 Lechia -Tempo Olsztyn       
16:00 MDK I - Chemik Olsztyn                                              
17:00 MDK II - Tempo Olsztyn       

22.12.2014 (poniedziałek)
9:00 Metro - Plas Kielce                        
10:00 BAS Białystok - Lechia       
11:00 Mecz o 7 miejsce           
12:00 Mecz o 5 miejsce           
13:00 Mecz o 3 miejsce           
14:00 Finał o 1 miejsce           
15:00 Ceremonia wręczenia nagród