Sposób przyjmowania wniosków i spraw

Wnioski i pisma należy składać w sekretariacie Ośrodka na I piętrze, faxem 22 887-09-60 lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

Poniedziałek - Piątek w godz. od 8:00 do 16:00.

 

W sprawach dotyczących informacji na temat działalności sportowej prosimy o kontakt z Panem Tomaszem Tercjak pod nr tel 22 831-17-66

Dyrektor Ośrodka, Pan Marek Krzywicki przyjmuje codziennie, po wcześniejszym umówieniu się.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA - ePUAP

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

W celu dostarczenia do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 3 im. Janusza Kusocińskiego dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem https://epuap.gov.pl/wps/myportal

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej placówki.

Adres skrytki MOS nr 3 na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) - /MOS-3/SkrytkaESP

Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP mogą przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru ?Pismo ogólne? udostępnionego przez usługę powszechną o nazwie " Pismo ogólne do podmiotu publicznego "

- ścieżka dostępu: Strona główna> Najnowsze usługi > Pismo ogólne do podmiotu publicznego.